.

.

.

لطفا صبر کنید

درباره ما

مهندسین مشاور "ازنو"، با رویکردی خلاقانه سعی در طراحی و اجرای پروژه های معماری دارد که با ارتقاء سطح کیفی فضای زندگی، موجبات افزایش رضایت افراد از محیط خود را فراهم می آورد. فعالیت حرفه ای "ازنو" از سال 1389 توسط "احسان توسلی، فارغ التحصیل معماری دانشگاه تهران" و "سولماز تاتاری، فارغ التحصیل معماری داخلی دانشگاه تهران" شروع شد و با تحقق ایده های گروه، موضوعات متنوع معماری در مکان های مختلف طراحی و اجرا گردید. در حال حاضر رزومه فعالیت "ازنو"، طیف گسترده ای از ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، آموزشی، فرهنگی و ... را شامل می شود که تلاش برای اعتلای کیفیت معماری کشور و رضایت کارفرما درخلق آن ها، دستاوردی ارزنده برای فعالیت های شرکت محسوب می شود.

شرکت معماری "ازنو"، در ابتدا فعالیت خود را در حیطه ی طراحی و نظارت پروژه ها آغاز نمود. تحقق ایده و تبدیل ذهنیت به عینیت، نیازمند اجرایی آگاهانه و مسلط بر اهداف طراحی می باشد که در هنری همچون معماری به زعم مقیاس وسیعتر آن، اهمیت ویژه ای می یابد. اما از آنجاییکه یکی از مشکلات مهم بناهای ساخته شده در ایران، ضعف اجرایی پروژه و مغایرت طرح پیشنهادی با طرح اجرایی می باشد، لذا به دفتر طرح "ازنو"، گروه اجرایی خلاق و ورزیده افزوده شد تا دفتر طرح و ساخت "ازنو" بتواند اهداف و ایده های طراحی خود را به بهترین صورت ممکن محقق سازد. گرچه لزوم اندکی تغییرات طراحی در حین اجرا، امری غیر قابل اجتناب می باشد، لیکن نحوه ی اعمال این تغییرات به نحوی که با ایده های طرح مطابقت داشته باشد، از نکات بسیار مهم اجرایی نمودن طرح های پیشنهادی است. از این روی با ادغام گروه طراحی و اجرا و تاکید بر هماهنگی این دو گروه، کارفرمایان محترم می توانند از صفر تا صد پروسه ی ساخت -مرحله ی مطالعات تا دکوراسیون داخلی فضا- را به شرکت ازنو واگذار نمایند. نهایتا با تلاش های بی وقفه ی گروه و همکاری مثبت کارفرمایان، نتیجه ی پروژه اثری ماندگار خواهد بود که فارغ از زمان و مکان خود، موجبات لذت و بهره وری کاربران را فراهم خواهد آورد.

هنر طراحی بعنوان چالشی چند جانبه ریشه در موضوعات مختلف فردی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی، سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... دارد، علاوه بر مبانی نظری قوی و درک صحیح از هنر، وابسته به شهود و ارتباط حسی هنرمند با موضوع می باشد که نهایتا با بروز خلاقیت در قالب یک اثر هنری نمود می یابد. معماری و معماری داخلی نیز بعنوان هنر طراحی فضا از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به ذات کاربردی بودن این هنر، اثر خلق شده بیش از سایر هنرها در گرو برهم کنش شناخت (عقلانیت) و شهود (احساس) هنرمند می باشد. گرچه در فرایند طراحی معماری، نسبت ایده های شناختی و شهودی هر پروژه بسته به موضوع آن متغیر می باشد، لیکن با نادیده گرفتن هریک کیفیت اثر مخدوش شده و بنا نمی تواند به غایت کمال خود دست یابد. شرکت مهندسین مشاور "ازنو"، با رویکردی نوین مبتنی بر آگاهی از مبانی معماری معاصر، تداوم ارزش های فرهنگی معماری ایرانی و تاکید بر خلاقیت ویژه ی هر پروژه، در پی خلق فضاهاییست که علاوه بر تامین رضایت کاربران و مخاطبان، باعث ارتقای سطح کیفی معماری معاصر ایران شده و درک مخاطب را از هنر معماری افزایش دهد. این توجه و تاکید بر خلاقیت در فضا و احجام معماری درحالی صورت می گیرد که اصل وحدت اثر با بستر و زمینه ی خود نه تنها مخدوش نشده، بلکه در هماهنگی کامل قرار دارد و با توجه به فرهنگ منطقه ی خود، در پی تاثیرگذاری در عین تاثیرپذیری از آن می باشد.

اعضا

احسان توسلی

احسان توسلی مدیر عامل

سولماز تاتاری

سولماز تاتاری مدیر پروژه

نیلا شاه محمدی

نیلا شاه محمدی طراح فاز 1

فرید رجبی

فرید رجبی طراح فاز 1

امیر حسین نجیمی

امیر حسین نجیمی طراح فاز 2

معصومه شصتی

معصومه شصتی طراح فاز 2

ندا جهانتاب

ندا جهانتاب طراح گرافیک

بهمن زارع

بهمن زارع ناظر ساخت

سهیل سبیلی

سهیل سبیلی ناظر ساخت

آرمین شاه محمدی

آرمین شاه محمدی ناظر ساخت

فاطمه عیوض زاده

فاطمه عیوض زاده مسئول دفتر

رعنا قمرصورت

رعنا قمرصورت همکار قدیم

مرضیه دهقان

مرضیه دهقان همکار قدیم

زهرا جعفری

زهرا جعفری همکار قدیم

جواد فخری

جواد فخری همکار قدیم

محمدرضا خویی فر

محمدرضا خویی فر همکار قدیم

اتابک بهفروز

اتابک بهفروز همکار قدیم

میلاد رضوانی

میلاد رضوانی ناظر ساخت